ЗНО - 2018

Готуймося разом серйоЗНО!


Загальна характеристика сертифікаційної роботи з історії України ЗНО 2018 року

Історичний тренажер
Перейти за посиланням

Історичні персоналії для візуального розпізнавання (ЗНО - 2018)
 
Завантажити

Перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, обов’язкових для розпізнавання абітурієнтами (ЗНО - 2018)ЗавантажитиПам’ятки архітектури та образотворчого

мистецтва для підготовки до ЗНО 2018 рокуТаблиця дат з історії України
Завантажити


Історичні персоналії в таблицях


Перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, обов’язкових для розпізнавання абітурієнтамиНайважливіші дати з історії України

Програма ЗНО 2017 рокуДоступні тести


Той не помиляється, хто нічого не робить. Є така приказка. Однак під час ЗНО нічого робити ніяк не можна, тому доведеться помилятись. Як часто - залежить тільки від вас.

Типові помилки на ЗНО

№1. Невміння справлятись з тестами.

Одних лише знань замало для успішної здачі ЗНО. Адже в повсякденному житті учням рідко коли доводиться давати блискавично швидкі відповіді на хитромудрі запитання, до того ж у стані, м’яко кажучи, стресовому. Вчіться проходити тести, знайомтесь з десятками схожих завдань і вибирайте свою стратегію їх вирішення.

№2. Неправильно прочитане завдання

Тиск часу може зіграти погану дружбу, захочеться якомога швидше прочитати завдання, щоб зекономити більше часу на його вирішення. Потрібно уважно, краще двічі, прочитати завдання, щоб дійсно зрозуміти суть, вловити ключові слова і спокійно переходити до пошуку відповіді. Часто непомічена кома чи частка «не» виявляються ворогами вашому балу.

№3. Брак часу

Не знаєте відповіді, не згадується формула, невідоме значення слова – ПРОПУСТІТЬ це завдання, переходьте до наступного. Не витрачайте дорогоцінні хвилини на надто складні завдання. Якщо вони все-таки залишаться в кінці, тоді повернетесь до них і, можливо, прийде осяяння за правильною відповіддю. Або ж просто вгадаєте.

№4. Вибір неправильної відповіді

Через неуважне читання завдання чи тексту, чи варіантів відповіді. Дуже уважно читайте всі варіанти відповіді. Як правило, дві з чотирьох повинні відпасти одразу, а далі шукайте з-поміж двох, що лишились, найбільш ймовірно правильну.

№5. Відсутність правильної відповіді

Бувають такі випадки, коли правильної відповіді ніби й немає. Справа в тому, що розробники тестування зазвичай беруть інформацію з довідників, не з підручників. Несправедливо, скажете ви. Так. Але будемо сподіватись, що таких завдань або не буде, або одиниці. Побороти такі завдання зможе тільки вгадування та логіка. В будь-якому випадку, панікувати і скаржитись, що це не по програмі, безглуздо. Треба «їхати» далі.

№6. Неуважність через втому

Спробуйте налаштуватись на той час, який відведений для певного тестування, так, щоб навіть не думати про «не зможу», «не знаю», бо втомився. Повірте, час пролетить дуже швидко. Втома прийде десь через годину, але треба її заглушити роботою.

Декілька технічних помилок.

№7. Документи!!!

Не полінуйтесь двічі, тричі перевірити і зібрати всі необхідні документи.

№8. Технічні засоби

Ніяких телефонів, навушників та інших пристроїв. Про це вже стільки писали, однак все одно є випадки скасування можливості продовжувати тестування через такі грубі порушення правил проходження ЗНО. Тому зайвий раз і нагадуємо.

Успіхів!

15 коментарів:

 1. Шановні випускники! Зовсім мало часу залишається до ЗНО! Запрошую до обговорення цієї теми. За якими посібниками ви готуєтесь, якими сайтами користуєтесь, з якими труднощами стикаєтесь? Ділимося досвідом!

  ВідповістиВидалити
 2. А можна здавати і математику, і історію?

  ВідповістиВидалити
 3. Найважче - запамятати дати - їх так багато!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. На сторінці є файл з основними датами, які потрібні під час складання ЗНО. Завантажте. Ще є час, щоб вивчити. Успіхів!

   Видалити
 4. Відповіді
  1. Можу порадити ще один хороший посібник. Посібник для підготовки з історії України до ЗНО. Комплексне видання. В.С. Власов, С.В. Кульчицький

   Видалити
 5. Чудовий сайт, дякую за інформацію, дуже допомогла у підготовці до ЗНО;)

  ВідповістиВидалити
 6. Дійсно цей блог дуже корисний. Тепер буду використовувати тільки його, як джерело знань для підготовки до ЗНО!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. "Тільки його" - не треба, є багато різних джерел - посібники, довідники, Інтернет -ресурси.

   Видалити
 7. Прошу студентів поділитися своїми враженнями про ЗНО з історії України 2015:
  - якість питань;
  - рівень складності;
  - організація тестування;
  - та інше;
  Дуже вдячна за співпрацю.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Хто готується, тому складати легко, а хто сподівається на щасливий випадок - інша справа.

   Видалити